Adrian Strzecki - lekarz dentysta, dr. n. med.

Specjalista stomatologii dziecięcej, absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2010 roku-studia ukończone z najlepszym wynikiem na roku, wykładowca w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, z niewyczerpanym entuzjazmem i pasją podejmuje wyzwania z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, pedodoncji i protetyki.

Anna Winkler - lekarz dentysta

Kierownik Poradni MADOX do spraw stomatologii, specjalista stomatologii ogólnej, opanowana i kompetentna, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, eliminuje stres związany z wizytą, z pasją podejmuje wyzwania z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki.

Karolina Frontczak – Sobór - lekarz dentysta

Akademia Medyczna w Łodzi 2002r. Leczenie dzieci i dorosłych, profilaktyka. Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w wielu kursach. Bardzo dobre wyniki w stomatologii estetycznej i endodoncji. Ceniona przez pacjentów za życzliwość.
anna-winkler

Małgorzata Szkudlarek – Gołubienko - lekarz dentysta

Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1988 roku. Uczestniczyła w wielu kursach szkoleniowych w zakresie stomatologii estetycznej i endodoncji. Doskonały lekarz ze znajomością najnowszych technik uzupełnień. Specjalizuje się w trudnych klinicznie odbudowach.
Ewa Baj

Ewa Baj - lekarz dentysta

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. Osoba z dobrym kontaktem z pacjentem dorosłym i dzieckiem. Lekarz uczestniczy w licznych kursach szkoleniowych w stomatologii zachowawczej. W pracy chętnie stosuje nowości naukowe.

Krzysztof Kamiński - lekarz dentysta

Specjalista II stopnia w zakresie protetyki stomatologicznej 1999r. Lekarz, który ma zawsze czas wysłuchać pacjenta, bardzo dokładny i kompetentny. Dobre wyczucie estetyki powoduje doskonały efekt oddawanych prac.
anna-winkler

Barbara Elżbieta Kołodrubiec - lekarz dentysta

Specjalista II stopnia w zakresie stomatologii ogólnej od 1987 roku oraz specjalista II stopnia w zakresie protetyki stomatologicznej od 1992 roku. Kompetentna, umiejętnie odczytuje potrzeby pacjenta, jest również bardzo ceniona za życzliwość.

Maciej Waldemar Sekuła - lekarz dentysta

Lekarz z wiloletnim doświadczniem,wykonuje zabiegi :  chirurgia  stomatologiczna , protetyka zaawansowana i leczenie zachowawcze.

Przyjmuje:

  • poniedziałek 13-18,
  • środa 13-18

anna-winkler

Dominika Wojtera-Głasek - lekarz dentysta

Absolwentka Uniwersytetu  Medycznego w Łodzi, bardzo ceniona za życzliwość, kompetentna i profesjonalna.